Klacht: ik krijg ongevraagd 2 proefpaketten

Sylv444 op 02 augustus 2014 over Beauvita in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Beauvita
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 2 augustus 2014

Sylvia Koppers heeft een gratis proefpakket besteld van Beauvita, maar ontvangt ongevraagd twee proefpakketten en merkt dat er twee keer €6,95 van haar rekening is afgeschreven. Ze vraagt zich af hoe ze deze ongewenste afschrijvingen kan stopzetten.

Mijn Klacht:

Ik heb een gratis proefpakket besteld, na 2 dagen is er 2 keer 6,95 afgeschreven. Hoe stop ik dat? met vr gr Sylvia Koppers

Gewenste Oplossing:

als ik niet na 2 dagen ongevraagd 2 bedragen krijg afgeschreven zonder dat ik iets heb besteld. Ik wil graag dat het stopt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Beauvita

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Beauvita nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM