Klacht: Ik heb ongevraagd een proefzakje vitaminentabletten ontvangen en wens van jullie NIETS meer te ontvangen.

2222222222222222222222222 op 19 juni 2014 over Beauvita in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Beauvita
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 19 juni 2014

Een consument heeft ongevraagd een proefzakje vitaminentabletten van Beauvita ontvangen, terwijl hij nooit om deze producten heeft gevraagd en ook geen gebruik maakt van vitaminentabletten. Hij verzoekt het bedrijf om geen vervolgverpakkingen te sturen.

Mijn Klacht:

Ik heb niet om vitaminentabletten gevraagd en ik neem ook NOOIT vitaminentabletten in! Ik wens dan ook GEEN vervolgverpakking te ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik slik geen pilllen!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Beauvita

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Beauvita nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM