Klacht: Niet geleverd

jamie1996 op 18 juni 2013 over beatsbykopen in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 juni 2013

Een klant heeft een koptelefoon besteld en betaald, maar de levering heeft niet plaatsgevonden zoals beloofd. De website van de verkoper is inmiddels offline, waardoor de klant geen contact kan opnemen en zich zorgen maakt over de situatie, vooral omdat zijn zoon maanden heeft gespaard voor de aankoop.

Mijn Klacht:

Ik heb gisteren een koptelefoon van d’r dre besteld en betaald.
Nu zou die vandaag bezorgd worden maar is nog niet gebeurd ,dus wilde ik gaan kijken of ik contact kon krijgen maar nu is de site van internet af en weet ik niet wat ik moet doen om in contact te komen ik lees nu allemaal verhalen over deze website.
Mijn zoon heeft maanden moeten sparen voor deze koptelefoon en als hij deze niet krijg kan hij geen nieuwe kopen. Weet iemand een oplossing?

Gewenste Oplossing:

Mijn bestelling of geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over beatsbykopen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over beatsbykopen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)