Mijn Klacht:
In 2011 heb ik spijtig een handtekening gezet en1 dag erna geannuleerd
Volgens de Nederlandse wet mag je annuleren binnen 7 dagen. Mnr Laurens en een marokkaans meisje komen mijn winkel binnen met een verkoop praatje uiteindelijk was het een proeftijd dat wordt gezegt tijdens het gesprek dus nadat ontvang ik tot nu nog steeds papieren ben voorgekomen. 3 jaar geleden
Julie beloven zo veel maar in het werkelijk spelen julie een spelletje , julie krijgen geen rooie cent Van mij uiteindelijk is er geen website geen tablet zoals beloofd dit is gewoon oplichterij dat geld probeerd af te pakken. Zo te zien zijn er veel meerdere mensen erin geluisd en het zelfde probleem als ik hebben. Oplichters dat julie zijn. Ik wil dat dit nu ophoud!!! Is er iemand met het zelfde probleem? Graag reacties op advies..
Gewenste Oplossing:
Als dit probleem is opgelost. Zonder dat ik iets hoef te betalen en geen brieven meer ontvang thuis! Van de deurwaarders en de bedrijf proximedia Be Up zelf!!!

