Klacht: Opzoeken met je persoonlijke codes

gilberto op 01 december 2013 over Bart Smit in de categorie Speelgoedwinkels - Ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bart Smit
Status Open
Datum 1 december 2013

Een klant heeft problemen ervaren met de website van Bart Smit, waar hij naar een winactie wilde kijken. Hoewel de link naar de winactie werkt, kan hij geen informatie vinden over prijzen van Bart Smit, wat leidt tot frustratie en de indruk van negatieve reclame.

Mijn Klacht:

De site www.bartsmit.com/win intikken gaat probleemloos. Je wordt doorgesluisd naar een site waar alles mogelijk te winnen is, maar van bart smit geen spoor.
ALTIJD Prijs is niet te vinden.
NEGATIEVE RECLAME

Gewenste Oplossing:

Dat de voorgestelde site werkt zoals het hoort uiteraard !!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bart Smit

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bart Smit nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM