Klacht: Weer voor de gek gehouden

van der Mee op 02 maart 2012 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 2 maart 2012

Een klant van de BankGiro Loterij uit zijn onvrede over de voortdurende pogingen van de organisatie om extra loten te verkopen met verschillende strategieën. Ondanks herhaalde verzoeken om geen extra loten te kopen, voelt de klant zich gefrustreerd en heeft besloten zijn huidige lot stop te zetten, omdat hij het als weggegooid geld beschouwt.

Mijn Klacht:

Telkens probeert de Bank Giro loterij met een andere TRUC mensen een lot te laten kopen .Wat zwak !!!!
Ik heb 1 lot ,meermaals aangegeven …..wil niet MEER .Dit is voldoende !
Nu ga ik echter dit lot ook stop zetten .Heb er helemaal genoeg van .Wat een weggegooid geld al die acties ,zouden ze zo veel beter dingen mee kunnen doen !!!

Gewenste Oplossing:

Alle reclame acties en zinloze post stoppen !!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM