Klacht: Waar is de uitslag van de augustustrekking 2013?

NiekStam op 05 oktober 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 5 oktober 2013

Een gebruiker van de BankGiro Loterij kan de uitslag van de augustustrekking 2013 niet vinden op de website. In plaats daarvan ziet hij alleen een YouTube-filmpje over de prijsuitreiking en een aankondiging dat de uitslag op 6 september bekendgemaakt zal worden.

Mijn Klacht:

Op de website www.bankgiroloterij kan ik nergens de uitslag van de maand augustus vinden. Alleen een YouTube filmpje over het uitreiken van een prijs met Leontiene. En een mededeling dat op 6 september de uitslag van de augustustrekking bekend gemaakt wordt.

Gewenste Oplossing:

Overzicht van de augustustrekking2013

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM