Klacht: Verkeerd geïnformeerd

Wismeijer op 14 september 2017 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 14 september 2017

Een klant van de BankGiro Loterij heeft aangegeven verkeerd geïnformeerd te zijn bij de verkoop van een lot aan de deur. Hoewel het geld voor het lot is teruggestort, was de klant niet op de hoogte van de doorlopende incasso en de verplichting om mee te spelen in de daaropvolgende maanden, tenzij er werd opgezegd.

Mijn Klacht:

Aan de deur is mij een lot verkocht, waarvan het geld terug gestort zou worden, dit is gebeurd. Mij is echter niet verteld dat ik tekende voor een doorlopende incasso waarbij ik mee zou spelen voor de komende maanden wanneer ik niet zou opzeggen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn geld a 27 euro terug willen ontvangen van augustus.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM