Klacht: onjuiste info op de kraskaart

mdjw op 22 januari 2012 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 22 januari 2012

Een klant van de BankGiro Loterij heeft geklaagd over onduidelijke informatie op de kraskaart. Volgens de klant wordt er niet duidelijk aangegeven dat men lid moet worden om de waarde van de symbolen te kunnen inzien en het bedrag te innen. De klant vindt deze communicatie misleidend en vraagt zich af of dergelijke acties wel zijn toegestaan.

Mijn Klacht:

Op de kraskaart geven jullie aan ga naar naar de site om te zien wat uw symbolen waard zijn. Om het bedrag te innen moet je gaan meespelen.
Maar jullie hadden moeten plaatsen ga naar de site wordt lid en dan kan je zien wat het waard is. Wat nou de loterij is goedgekeurd. Deze acties mogen toch helemaal niet.

Gewenste Oplossing:

open en transparant zijn, jullie wekken totaal geen vertrouwen op deze manier

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM