Klacht: onduidelijke service

marianne cornelissen op 13 november 2015 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 13 november 2015

Een klant heeft onvrede geuit over de service van de BankGiro Loterij. Na het kopen van twee loten en het stopzetten van de deelname, werd er opnieuw een bedrag van €25 afgeschreven zonder dat de opzegging correct was verwerkt. De klant ervaart dat medewerkers zich meer richten op verkoop dan op het luisteren naar de wensen van de klant, wat leidt tot frustratie.

Mijn Klacht:

Hallo,

Mijn naam is Marianne Cornelissen. In oktober ben ik samen met mijn moeder naar Paleis het Loo geweest in Apeldoorn. Destijds heb ik 2 loten gekocht omdat toen de toegang van het paleis goedkoper was. Ik heb ik oktober ook direct alles weer stop gezet en in totaal €25 euro betaald voor 2 loten. Toen ik het wou opzeggen kwam er een dame aan de telefoon die eerst met 100 aanbiedingen kwam terwijl ik het gewoon wou stopzetten. Nu een maand later is er weer €25 van mij rekening afgeschreven. Ik moet nu weer bellen om het stop te zetten en dit komt omdat de medewerkers alleen maar bezig zijn met verkopen, overtuigen en overhalen in plaats van echt te luisteren naar de klant. Ik vind dit niet gepast en ben echt kwaad omdat er niet naar mij is geluisterd. Nu moet ik ook nog eens 6 weken wachten tot ik mijn €25 euro terug krijg.

Ik zou zeggen doe er alstublieft wat aan.
Met vriendelijke groet,

Marianne Cornelissen.

Gewenste Oplossing:

Beter getrainde mensen die duidelijk zijn in wat ze vertellen aan de klant. Niet zeuren over aanbiedingen terwijl klanten hun abonnement willen opzeggen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM