Klacht: klacht cadeaubon

ex-klant op 15 februari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 15 februari 2013

Een gebruiker van de BankGiro Loterij ervaart problemen bij het invoeren van zijn persoonlijke code op de website, waardoor hij niet op het juiste scherm terechtkomt. Ondanks de beweringen van de sitebeheerder blijft het probleem bestaan.

Mijn Klacht:

Als je bij de site van de bankgiroloterij probeert jouw persoonlijke code in te toetsen, kom je NIET bij het juiste scherm terecht !
Wat de beheerder van de site ook beweerd !

Gewenste Oplossing:

De oplossing dieik zelf gevonden heb, is om de tekst :
www.bankgiroloterij.nl/cadeaubon
te kopieëren naar jouw browser en dan op ENTER te drukken dan kom je (toevallig ?) wel bij het invulscherm terecht, maar dat vertellen ze bij de bankgiroloterij NIET !

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM