cadeaubon bakgiroloterij
Klacht van rupsje1 op 10 februari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen
Brief ontvangen: cadeaubon gewonnen - kies met uw persoonlijke code. Als ik die intyp weigert de site verder te openen Lees meer
Bij BankGiro Loterij zijn klachten ingediend op Klacht.nl. Dien een klacht in over BankGiro Loterij. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Heeft u een vraag? Bezoek onze website: https://www.bankgiroloterij.nl/klantenservice. U kunt uw vraag natuurlijk ook op https://twitter.com/bankgiroloterij... Lees meer >
U kunt een klacht over BankGiro Loterij indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor BankGiro Loterij. Bezoek ook de website van BankGiro Loterij op www.bankgiroloterij.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.290 klachten over BankGiro Loterij ingediend. De meest voorkomende klachten gaan over Loterijen.
Van de klachten over BankGiro Loterij wordt 3% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 59 van de 2.290 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over BankGiro Loterij gaan over Loterijen.
U kunt contact opnemen met BankGiro Loterij via de website www.bankgiroloterij.nl, via de supportpagina, via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar BankGiro Loterij actief klachten behandelt.
BankGiro Loterij reageert gemiddeld binnen 5 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert BankGiro Loterij niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van rupsje1 op 10 februari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen
Brief ontvangen: cadeaubon gewonnen - kies met uw persoonlijke code. Als ik die intyp weigert de site verder te openen Lees meer
Klacht van moniek1 op 09 februari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen
Kan niet op de aangegeven site inloggen Lees meer
Klacht van Emiliarudy op 09 februari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen
Ken mijn cadeaubon niet activeren Wil vragen hoe dat wel kan Lees meer
Klacht van Els Hendriks op 09 februari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen
Kan de site www.bankgiroloterij.nl/cadeaubon niet openen? Lees meer
Klacht van matsmats op 09 februari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen
kan www.bankgiroloterij.nl/cadeaubon niet openen omdat dat niet bestaat Lees meer
Klacht van matsmats op 09 februari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen
kan www.bankgiroloterij.nl/cadeaubon niet openen omdat dat niet bestaat Lees meer
Klacht van antoinette verwer op 09 februari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen
Ik kan niet inloggen met mijn persoonlijke code, want deze is onbekend. Wel word ik gefeliciteerd met mijn prijs. Weet alleen niet op welke manier ik aan die prijs kan komen. Lees meer
Klacht van CarKoos op 07 februari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen
Wilt U mij geen misleidenen kraskaarten meer sturen. Wilt U mij helemaal geen post meer sturen van de postcodeloterij. Dit is nu mijn derde verzoek daarover. Ik blijf wel gewoon mee spelen. Lees meer
Klacht van Donnasoof op 04 februari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen
Kan de kaart niet activeren Lees meer
Klacht van gracejurgen op 25 januari 2013 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen
kan de site niet vinden voor de prijs te innen. museumkaart gewonnen van de trekking van dec. Lees meer