Mijn Klacht:
ik krijg te veel mail,s daar heb ik niet naar gevraagd dat vind ik erg lastig en als dat niet ophoud ga ik er werk van maken
Gewenste Oplossing:
als ik geen berichten meer krijg
Een gebruiker van Badoo.com ervaart hinder van een overvloed aan ongevraagde e-mails. Deze situatie wordt als vervelend ervaren en de gebruiker overweegt actie te ondernemen als de berichten niet stoppen.
ik krijg te veel mail,s daar heb ik niet naar gevraagd dat vind ik erg lastig en als dat niet ophoud ga ik er werk van maken
als ik geen berichten meer krijg
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Badoo.com
Reactie van de melder van de klacht
10 jaren geleden - Ik krijg nu steeds mail,s dat mijn antwoord niet is aangekomen ,wat ik heb gedaan is namelijk dat als een mail krijg van een vrouw van badoo dan mail ik terug dat ik haar niet kan en dat ik mij nooit hebt ingeschreven en dat ik geen mail,s meer wil hebben en dan komt die mail dat hij niet aangekomen is . Ik zou graag willen dat het ophoud ik word daar ziek van elke dag 20 mail,c=s van geile vrouwen die willen neuken en die mij zo genaamd hebben ontmoet bij badoo AUB stuur mij geen mail,s meer ik ben 68 jaar en heb geen zin meer om met een vrouw te neuken die ik niet kan.
Reactie van de melder van de klacht
10 jaren geleden - Ik heb vandaag alweer ongeveer 20 mail,s gekregen ik probeer er een antwoord op te geven maar dat kan niet ik krijg steeds mail error dat is toch niet normaal dat je niet eens een mail een mail terug kan sturen ,elke weer opnieuw geile meiden die willen neuken wat is dit voor een bedrijf dat badoo ik kan die vrouwen helemaal niet en ze doen het voor doen dat ze al contact hebben gehad met mij maar ik heb nooit op die site gekeken dus zorg er nou voor dat ik geen mail,s meer krijg AUB
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Badoo.com nog niet in behandeling is genomen.
Reactie van de melder van de klacht
10 jaren geleden - Hallo. Wat slecht dat jullie niets kunnen doen aan mijn klacht, vandaag alweer zo,n 30 mail,s met die geile wijven die zeggen mij hebben gezien op badoo dat is niet waar ik kom nooit op die site dus regel is dat ik niet elke dag 30 mail,s krijg ,word er gek van en wil niets met die wijven te maken hebben. groet j.kooij
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM