Klacht: spam

vinceroan2014 op 13 februari 2016 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 13 februari 2016

Een gebruiker ontvangt dagelijks meerdere spammails van Badoo, ondanks het feit dat hij geen account heeft aangemaakt. Pogingen om zich uit te schrijven leiden tot de melding dat het account binnen 24 uur zal worden verwijderd, maar dit gebeurt niet.

Mijn Klacht:

ik krijg meerdere malen per dag spammails van badoo ik heb al meerdere malen geprobeerd ondanks dat ik nooit badoo heb aangemaakt me uit te schrijven, dan staat er uw account wordt binnen 24 uur verwijderd maar helaas zonder s6

Gewenste Oplossing:

als de spam stopt

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Badoo.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Badoo.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM