Klacht: niet op badoo komen

nathalie simmeren op 19 maart 2015 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 19 maart 2015

Een gebruiker van Badoo.com ervaart problemen met inloggen op de datingsite, zowel via de laptop als de mobiele telefoon. De gebruiker meldt dat de site niet bereikbaar is en er geen internetverbinding lijkt te zijn. Er wordt gevraagd om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Hallo, ik heb nog geen half uur badoo log me eventjes uit wil me weer inloggen kan ik er niet meer op de site ubberhoud niet via me laptop of via me mobiel alsof de site verdwenen is. als ik wil inloggen via me mobiel staat er geen internet verbinding en als ik via me laptop probeer kom ik niet eens op de site terecht. Ik hoop dat er wat aan gedaan kan worden mvg nathalie simmeren

Gewenste Oplossing:

Als ik weer fatsoenlijk kan inloggen op badoo en geen problemen meer met inloggen heb

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM