Klacht: ik heb mij een paar jaar geleden afgemeld ben nog steeds te vinden

rirarump op 23 januari 2016 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 23 januari 2016

Een gebruiker van Badoo.com heeft zich enkele jaren geleden afgemeld, maar constateert dat zijn profiel nog steeds zichtbaar is op Google. Hij is van mening dat de informatie onjuist is, aangezien er staat dat hij zich het afgelopen jaar heeft toegevoegd, wat schadelijk is voor zijn relatie.

Mijn Klacht:

Ik heb mij een paar jaar geleden aangemeld en ook snel weer afgemeld bij badoo omdat het mij totaal niet beviel.

Nu sta ik nog steeds op google!! En er staat bij dat ik mij afgelopen jaar heb toegevoegd. Dat is helemaal niet waar!! Dit gaat ten koste van mijn relatie!

Gewenste Oplossing:

Als ik niet meer bij badoo sta en het van google is gehaald!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Badoo.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Badoo.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM