Klacht: artikelen verwijderen zonder reden!!!

altijd een smoes op 05 juli 2020 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 5 juli 2020

Een klant van Albert Heijn uit zijn onvrede over het verwijderen van zijn favoriete product, basic cola light, uit het assortiment, wat hem teleurstelt omdat hij dit product al jaren gebruikt zonder bijwerkingen. Daarnaast merkt hij op dat ook andere producten, zoals duopak krieltjes, niet meer beschikbaar zijn. Hij bekritiseert de supermarkt ook voor het gebruik van plastic verpakkingen en twijfelt aan hun inzet voor milieuvriendelijkheid.

Mijn Klacht:

al jaren gebruik ik basic cola light, daar dit de enige cola is waar ik GEEN DARM-BUIKKLACHTEN van krijg! en ik vind hem lekker! vaak was deze al uitverkocht en als ik een traytje wilde bestellen, kon dit niet, zodra ik in de winkel was en er was voldoende, nam ik haast alles mee, maar deed dit niet want er zijn ook nog andere mensen die dit artikel wensen!!! wat schetst mijn verbazing, wordt er ook al weer uitgehaald, zo blijft AH aan de gang! WAARDELOOS. gebruik altijd duopak krieltjes OOK NIET MEER IN ASSORTIMENT. ga zo maar door. en AH doet ook niet bepaald mee aan milieuvriendelijke verpakkingen neem het fruit als je de afdeling opkomt schreeuwt het PLASTIC je tegemoet. dacht dat jullie ook aan het milieu denken. FOUT, GELD is alles wat jullie belangrijk vinden, MILIEU??? nooit van gehoord. als vaste klant wil ik graag dat BASIC COLA LIGHT weer te koop is, ik ben klant en die is KONING!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

als dit weer voor elkaar komt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door altijd een smoes
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer