Klacht: Onverantwoord rijden

Jeroen Ravestein op 15 augustus 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 augustus 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Jeroen Ravestein, Niet leuk om te lezen dat je deze ervaring hebt gehad in 1 van onze bussen. Zoals je het omschrijft is het geen plezierige busreis geweest. Je klacht heb ik intern doorgegeven in de regio. Daar wordt...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 15 augustus 2018

Op 15 augustus nam een reiziger bus 300 van Tilburg naar Waalwijk en ervoer de rijstijl van de chauffeur als gevaarlijk en oncomfortabel. De chauffeur reed te hard, remde laat en nam bochten met hoge snelheid, wat leidde tot een onveilige situatie voor de passagiers. De klager hoopt dat de chauffeur op dit rijgedrag wordt aangesproken.

Mijn Klacht:

Ik nam woensdag 15 augustus om 18.16 bus 300 van Tilburg centraal naar busstation vredesplein waalwijk. De chauffeur reed als een bezetene. Overal reed hij veel te hard. Remde heel laat waardoor je hard moet remmen als je enorm hard rijd daarbij nam die de bocht of rotonde ook enorm hard waardoor iedereen zowat door de bus vloog. De rit heb ik ervaren als zeer oncomfortabel. Ik hoop dat de persoon in kwestie hier op word aangesproken.
Met vriendelijke groet,
Jeroen Ravestein

Gewenste Oplossing:

Simpel op te lossen door de juiste snelheid te nemen en normaal rijgedrag te vertonen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 15 augustus 2018 om 21:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Jeroen Ravestein,

Niet leuk om te lezen dat je deze ervaring hebt gehad in 1 van onze bussen. Zoals je het omschrijft is het geen plezierige busreis geweest.

Je klacht heb ik intern doorgegeven in de regio. Daar wordt je klacht verder opgepakt en uitgezocht. Wij passen altijd hoor en wederhoor toe met onze chauffeurs.

Excuses voor het ervaren ongemak!

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL of via onze Facebookaccount www.facebook.comArrivaNederland.'

Met vriendelijke groet,
Lina
Arriva klantenservice Medewerker

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten