Klacht: Lijn 695

A.Hanje op 22 juni 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 juni 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste A.Hanje, Bedankt voor je reactie. Ik heb je klacht intern doorgegeven in de regio. Daar zal je klacht verder opgepakt en uitgezocht worden. Wij passen altijd hoor en wederhoor toe met onze medewerkers. Ik heb geprobeerd om te achterhalen...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 22 juni 2018

Een passagier heeft geklaagd dat lijn 695 van Emmeloord naar Leeuwarden in Joure een groep reizigers heeft laten staan door het busstation over te slaan. Hierdoor moesten zij alternatieve vervoersmiddelen zoeken, wat leidde tot frustratie bij de klager en zijn zoon. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vandaag heeft lijn 695 Emmeloord – Leeuwarden de collegeliner, een groep passagiers laten staan in Joure (busstation) de bus is rechtstreeks naar Leeuwarden gereden en heeft Joure overgeslagen.
Omdat een kennis in deze bus zat, wisten de mensen in Joure bij de halte ervan en hebben ze een andere oplossing gezocht.
Mijn zoon heb ik naar Leeuwarden moeten brengen.
Ik baal hier heel erg van en mijn zoon ook.

Gewenste Oplossing:

Het ging zo goed, excuses en een reden van de chauffeur?

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

8 jaren geleden - Beste A.Hanje, Ik vind het erg spijtig om te lezen dat de bus Joure heeft overgeslagen en dat er daardoor een groep reizigers zijn blijven staan. Begrijpelijk dat je hiervan baalt. Zou je nog aan kunnen geven hoe laat de bus in Joure had moeten zijn? Dan kan ik er een melding van maken in de regio. Met vriendelijke groet, Lina Arriva Klantenservice Medewerker

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Hallo, Hij gaat maar een keer per dag en dat is 07.36 uur. groet, A. Hanje

Arriva

Heeft op 23 juni 2018 om 15:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste A.Hanje,

Bedankt voor je reactie.

Ik heb je klacht intern doorgegeven in de regio. Daar zal je klacht verder opgepakt en uitgezocht worden. Wij passen altijd hoor en wederhoor toe met onze medewerkers. Ik heb geprobeerd om te achterhalen waarom de chauffeur halte Joure busstation heeft overgeslagen, maar helaas kan ik daar geen informatie over vinden.

Ik hoop dat dit dit de laatste keer is geweest dat de chauffeur deze halte heeft overgeslagen. Excuses voor het ervaren ongemak!

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL of via onze Facebookaccount www.facebook.comArrivaNederland.

Met vriendelijke groet,
Lina
Arriva Klantenservice Medewerker

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten