Klacht: Korting wordt niet verrekend ov chipkaart.

Arjanvanmaren op 09 januari 2013 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 juli 2015
Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 9 januari 2013

Een klant van Arriva heeft problemen met het verrekenen van een kortingsabonnement van 16,50 euro op zijn ov-chipkaart, waardoor regelmatig de volledige ritprijs wordt afgeschreven. Ondanks meerdere telefoongesprekken met de klantenservice, waarin de klant zijn frustratie uitdrukt, blijft de situatie aanhouden en duurt het lang voordat restituties worden verwerkt. De klant voelt zich benadeeld en beschrijft het proces als onplezierig.

Mijn Klacht:

Ik heb een kortingsabonnement van 16,50 op mijn chipkaart gezet. Heel vaak wordt de volledige ritprijs afgeschreven. Dit is natuurlijk geen goede service van Arriva. Ik heb al drie keer gebeld, en het enige wat ik krijg te horen is dat het heel vervelend is. Ondertussen raakt mijn tegoed op. De restitutie duurt drie weken of langer. Wat Arriva doet is toch gewoon stelen? Elke dag twee restitutie formulieren invullen is natuurlijk ook geen pretje.

Gewenste Oplossing:

OV chipkaart weg, of gewoon korting krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

10 jaren geleden - Hallo Arjanvanmaren, Wij hebben je klacht ontvangen en gelezen. Wij betreuren je ervaring en bieden hiervoor onze excuses aan. Je klacht is in 2013 ingediend. Wij waren destijds nog niet actief op Klacht.nl, daarom heb je geen reactie van ons ontvangen. Aangezien wij ervan uitgaan dat je klacht niet meer actueel is, hebben wij deze gesloten. Mocht je alsnog willen dat je klacht in behandeling wordt genomen dan verzoeken wij je een nieuwe klacht in te dienen. Bedankt voor je begrip. Met vriendelijke groet, ^MF Webcareteam Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten