Klacht: Geen bus terwijl hij gepland is

Carmen95 op 25 januari 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 januari 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Carmen95, Jammer om te lezen dat de vertraagde lijn 85 van vanmorgen is doorgereden bij de halte. Begrijpelijk dat je hiervan baalt. Ik zie inderdaad in mijn systeem staan dat de chauffeur in overleg met onze verkeersleiding is doorgereden...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 25 januari 2017

Een reiziger meldt dat bus 85 naar Leerdam, die om 08:42 gepland stond, niet stopte bij halte UC en hard voorbijreed. Ondanks dat de bus op het bord stond, verdween deze vervolgens van de planning. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Bus 85 richting Leerdam zou om 08:42 rijden. Zo staat hij ook op het bord. In plaats daarvan rijdt hij hard voorbij, zonder te stoppen op de halte UC en verdwijnt de geplande, reeds al vertraagde, bus van het bord?

Gewenste Oplossing:

Wanneer de bus niet opeens uit de planning wordt gehaald zonder te informeren en mij gewoon meeneemt naar Leerdam.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 25 januari 2017 om 15:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Carmen95,

Jammer om te lezen dat de vertraagde lijn 85 van vanmorgen is doorgereden bij de halte. Begrijpelijk dat je hiervan baalt.

Ik zie inderdaad in mijn systeem staan dat de chauffeur in overleg met onze verkeersleiding is doorgereden omdat de volgende lijn 85 er ook al aankwam. Je melding hierover heb ik intern doorgegeven in de regio waar het verder wordt uitgezocht.

Excuses voor het ervaren ongemak die je hebt gehad vanmorgen. Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, Facebookaccount of ons online contactformulier: https://bit.ly/2aSlk6X

Met vriendelijke groet,
^LH
Arriva Webcareteam

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten