Klacht: Bus stopt niet bij de bushalte

Irina de witte op 03 december 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 december 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Irina de witte, Dank je wel voor de aanvullende informatie. Beste, Wij begrijpen uit jouw reactie dat lijn 99 de halte Kloosterlaan voorbij is gereden terwijl je zoon daar stond te wachten. Dit is vervelend en wij bieden hem...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 3 december 2018

Een klant meldt dat zijn zoon bij bushalte Kloosterlaan in Bolsward stond te wachten op bus nummer 99 naar Harlingen, maar dat de bus zonder te stoppen voorbijreed. Hij vraagt zich af of het noodzakelijk is om aan te geven dat men mee wil. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Mijn zoon stond vandaag bij bushalte Kloosterlaan in Bolsward , hij wacht bus nummer 99 richting Harlingen die kwam om 10 uur en rijd gewoon door zonder te stoppen.
Dat staat toch niet in de regels dat jij moet aangeven dat jij mee wilt?

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat chauffeur die dat deet krijgt informatie daarover , zo dat veder hij zij zal meer oplettend zijn .

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

7 jaren geleden - Beste Irina de witte, Wat jammer om te lezen dat je zoon dit ervaren heeft. Ik kan me voorstellen dat je hier niet blij mee bent. Om je klacht in behandeling te nemen heb ik nog aanvullende informatie van je nodig. Zodra ik deze informatie heb ontvangen zal ik je klacht verder in behandeling nemen. - exacte tijdstip waarop de bus bij de halte had moeten stoppen Met vriendelijke groet, ^Jessica Medewerker klantenservice Arriva

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - 10.00

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 29 december 2018 om 22:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Irina de witte,

Dank je wel voor de aanvullende informatie.

Beste,

Wij begrijpen uit jouw reactie dat lijn 99 de halte Kloosterlaan voorbij is gereden terwijl je zoon daar stond te wachten. Dit is vervelend en wij bieden hem hiervoor onze excuses aan.

Het voorbij rijden van een halte kan verschillende oorzaken hebben. Er was bijvoorbeeld geen plaats meer in de bus of de chauffeur heeft je niet bij de halte opgemerkt.

Jouw reactie sturen wij door naar de vestiging, waar deze verder wordt uitgezocht. Als blijkt dat het de fout van de chauffeur is, dan wordt hij of zij hierop aangesproken. Als de bus vol was, volgen wij de komende periode deze rit op dit tijdstip om vast te stellen of er een aanpassing moet plaatsvinden in de dienstregeling. Indien nodig wordt er een extra bus ingezet.

Graag attenderen wij je er op dat onze chauffeurs alleen stoppen bij de haltes waar passagiers bij de halte staan en duidelijk door middel van hand opsteken aangeven dat ze mee willen. Wanneer je niet je hand opsteekt is het onze chauffeurs niet duidelijk dat je met zijn of haar bus mee wilt.

Wij danken je ten slotte voor jouw reactie. Dit stelt ons in staat onze kwaliteit te bewaken en te verbeteren.

Met vriendelijke groet,
^Wouter
Medewerker Klantenservice Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten