Klacht: 155 te laat -> aansluiting gemist

a-stridje op 19 december 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen, Bedankt voor je bericht. Uit je reactie is gebleken dat de dienstregeling niet aansluit op jouw wensen. Helaas kunnen wij niet iedereen altijd tevreden stellen. Wat voor de één een verbetering is, kan voor de andere juist een verslechtering...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 19 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

155 komt 5 min te laat, rijd vervolgens nog met een papier in de hand om rustig te bekijken wat die dadelijk moet gaan doen. Gevolg hiervan aansluiting op de 306 gemist waardoor ik de aansluiting van de 99 mis en te laat op school kom. De regel op school is wanneer je te laat bent de les niet meer in mag. En daardoor dus een les mis. Belachelijk!

Gewenste Oplossing:

De nieuwe dienstregeling ben ik absoluut al niet blij mee. Ik woon in Erp en om dan naar Uden te komen of van Uden naar huis is ontzettend lastig. Naar Veghel komen is wel makkelijk maar nu de bus van Erp naar Veghel om het uur gaat is dit haast onmogelijk. Eerst was dit beter te doen omdat ik de 155 of de buurtbus kon pakken en deze mooi afwisselde om het half uur. Ik ben pas echt te vreden als dit weer naar van ouds gaat of iets aan wordt verbetert. Daarnaast scheelt het al ontzettend veel wanneer de bussen de tijden aanhouden zodat ik mijn aansluitingen kan halen. Dit is namelijk niet de eerste keer dat dit gebeurt is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 19 december 2016 om 08:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen,

Bedankt voor je bericht. Uit je reactie is gebleken dat de dienstregeling niet aansluit op jouw wensen. Helaas kunnen wij niet iedereen altijd tevreden stellen. Wat voor de één een verbetering is, kan voor de andere juist een verslechtering zijn.

Arriva streeft er naar oplossingen te vinden waar zoveel mogelijk reizigers van kunnen profiteren. Daarom worden alle klantreacties door ons verzameld en betrokken in de evaluatie van de dienstregeling.

Wij hebben je reactie doorgestuurd naar onze vervoerdeskundige met het verzoek hier aandacht aan te besteden. Wij stellen het zeer op prijs dat je de moeite hebt genomen om ons op de hoogte te stellen van je ervaring.

Met jouw reactie kunnen wij blijven werken aan onze dienstverlening en de verbetering ervan.

Met vriendelijke groet,
^DK
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten