Klacht: pods lossen niet op en verstoppen de zeef van de wasmachine

dingelientje op 19 januari 2014 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 19 januari 2014

Een gebruiker meldt dat de pods van Ariel vaak niet goed oplossen, wat resulteert in een vieze gelachtige substantie op de kleding. Dit probleem heeft ook geleid tot verstopping van de wasmachine, waarbij niet opgeloste pods uit de zeef kwamen.

Mijn Klacht:

Heel vaak lossen de pods niet goed op en heb je een vieze gelachtige substanties op je kleding zitten. Vervolgens moet je dan weer je kleding wassen. Nu was ook de wasmachine van mijn vader verstopt en wat bleek: Uit de zeef kwamen allemaal niet opgeloste pods.

Gewenste Oplossing:

Deze pods zouden gewoon uit de schappen moeten voordag meer mensen schade hebben aan hun wasmachine. En voor mijn vader misschien een pakket ariel vloeibaar?

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM