Klacht: pods lossen niet op en laten paarse vlekken achter

Vienna op 12 mei 2015 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 12 mei 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De 3 in een pods van ariel hebben lossen niet op en hebben tot 2 x toe paarse vlekken achter gelaten op mijn witte kleding.

Gewenste Oplossing:

Ik baal er enorm van dat mijn net nieuwe witte trui (€ 100,-) en het overhemd van mijn man (120,-) nu niet meer wit zijn. Ik zou graag een schede vergoeding ontvangen om deze 2 items te kunnen vervangen. Ik voeg een foto bij van de blouse. Mocht dat gewenst zijn kan ik meer foto's en bonnen/afschrijvingen aanleveren van de verwoeste spullen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM