Klacht: Pads lossen niet op

Andrea Verschuren de jong op 13 mei 2017 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 13 mei 2017

Een langdurige gebruiker van Ariel ervaart problemen met de waspads, die niet volledig oplossen tijdens het wassen. Dit resulteert in resten op het wasgoed en de rubberen band van de wasmachine, wat leidt tot extra wasbeurten. De gebruiker overweegt om over te stappen op poedervormige wasmiddelen.

Mijn Klacht:

Ik gebruik al 36 jaar ariel. Sinds de pads er zijn gebruik ik deze.
Echter lossen deze niet geheel op zowel bij donkere als witte was.
Ze blijven vaak aan het wasgoed zitten waardoor ik deze opnieuw moet gaan wassen, of ze zitten op de rubberen band.
Wat is hier de oorzaak van.
Ik voel mij bijna genoodzaakt om over te stappen op de poedervorm.

Gewenste Oplossing:

Ik ben al jaren tevreden over de poeder van ariel.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM