Klacht: frisse sensatie paars etiket

suffertje op 25 oktober 2016 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 25 oktober 2016

Een klant heeft klachten over de geur van een schoonmaakproduct van Ariel, dat volgens hem niet meer aangenaam is en zelfs onaangenaam ruikt. De klant vraagt om suggesties om van de geur af te komen, omdat het weggooien van het product niet milieuvriendelijk is.

Mijn Klacht:

Ik heb al enige tijd bovenstaande geur in de fles.Vroeger was Ariel heerlijk van geur. Maar deze is ronduit smerig .Ik krijg die fles gewoon niet op. En om hem nu door de gootsteen te spoelen is ook zo slecht voor het milieu.
Hoe kom ik van die stank af? Heeft u een suggestie?
Vriendelijke groet
C.Randolfi

Gewenste Oplossing:

Wanneer die stank weer uit mijn wasgoed is.Ik denk erover geen Ariel meet te kopen. Zo onbetrouwbaar ineens.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM