Klacht: Ariël 3in1 pods

SasL op 15 november 2017 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 15 november 2017

Een consument heeft problemen ervaren met de Ariël 3in1 pods, waarbij de pods aan elkaar plakken en enkele lek zijn. Bij het proberen om een pod te pakken, scheurt deze vaak open, wat leidt tot een onhygiënische situatie en onbruikbaarheid van het product.

Mijn Klacht:

De pods blijven aan elkaar plakken, er zijn een paar lek, als je er 1 wilt pakken voor gebruik dan scheurd het open.
1 vieze glibberige bedoeling waar je niks mee kan.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer er een nieuwe doos Ariël 3in1pods mij toegestuurd word. Want dit is zonde van mijn geld.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM