Klacht: Geen antwoord op mijn vraag over mijn bestaan hypotheek

[email protected] op 26 april 2020 over Argenta in de categorie Adviezen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Argenta
Categorie Adviezen
Status Open
Datum 26 april 2020

Een klant van Argenta ervaart problemen met het verkrijgen van informatie over zijn hypotheek na een scheiding in 2019. Ondanks herhaalde pogingen via telefoon en e-mail om zijn inlogcode te herstellen, heeft hij geen antwoord ontvangen, wat hem belemmert bij het indienen van zijn belastingaangifte.

Mijn Klacht:

Ik ben gescheiden in 2019, mijn ex- partner woont nog in ons woning, Argenta heeft mijn inloggen code blokkeren, ik heb per keer gebeld en mail sturen, ik kreeg geen informatie, ik heb nodig om mijn belasting aangifte doen.

Gewenste Oplossing:

Argenta moet gewoon mijn account deblokkeren, of gewoon zeggen als ik geen hypotheek bij hun heeft

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM