Klacht: 2 maanden huurachterstand

Michael Hoekstra op 30 december 2015 over Archief in de categorie Makelaars

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Archief has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Archief
Categorie Makelaars
Status Open
Datum 30 december 2015

Een huurder heeft een klacht ingediend over Nu Wonen, omdat er al twee maanden huurachterstand is in de uitbetaling. Ondanks herhaaldelijk contact met het bedrijf, blijven de beloftes om de betaling binnen enkele dagen te regelen uit.

Mijn Klacht:

Nu wonen loopt al 2 maanden achter met de huur uitbetalen! Ik heb meerdere keren gebeld met Nu wonen, elke keer dezelfde beloftes dat het binnen enkele dagen wordt uitbetaald.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn 2 maanden huur ontvangen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Archief

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Archief over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Archief nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM