Mijn Klacht:
Ik heb op 9 december een bestelling gedaan van een dames winterjas voor €84.95. Na 3 dagen ben ik op de site gaan kijken hoe ver mijn bestelling was. Toen zag ik dat het uit china moest komen. wat ik raar vond een site die amstedam styles heet en een product wat uit china komt. dus heb op 12 december een mail gestuurd met het volgende:
Geachte, Ik heb 9 december een bestellig gedaan van een winterjas. Mijn bestelnummer …met de mening dat het begin deze week binnen zou komen. Nu heb ik de tracker na gekeken en zie dat het vanuit china geleverd word. Ik dacht dat het een hollands product zou zijn. Nu ben ik bang dat de maat helemaal niet goed zal zijn aangezien het een niet EU prodruct is of heb ik dat verkeerd en kan ik er vanuit gaan dat het wel zal passen? Met vriendelijke groet Chantal
Het antwoord was: Hallo,
Bedankt dat u contact met ons opneemt. Het product komt uit ons magazijn in China. Als u niet tevreden bent over het product, kunt u het product retourneren…Daar moet ik het dan maar mee doen. we zijn nu 2 weken verder en de site is ineens uit de lucht, ik weet niet waar mijn bestelling is en kan geen klacht melden…en nu ben ik bang dat ik geen jas heb en ook nog eens mijn geld kwijt ben…ik heb wel via Paypall betaald kan ik daar mijn geld terug halen? menssen wanner houd het nou eens met die loeise bedrijven???
Gewenste Oplossing:
Graag zou ik het bedrag van €84.95 teug willen hebben aangezien ik geen jas heb.

