Klacht: Wanneer krijg ik weer een krant

Meindert Kap op 04 januari 2023 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 januari 2023

Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft aangegeven dat hij na zijn verhuizing naar Brielle al meer dan 30 jaar klant is, maar op zijn nieuwe adres geen kranten meer ontvangt. Ondanks dat er wel geld wordt afgeschreven, is het hem niet gelukt om contact op te nemen met de klantenservice.

Mijn Klacht:

Ben verhuist ben al meer dan 30 jaar abonnee maar krijg op mijn nieuwe adres in Brielle nu geen krant meer.
Maar wel afschrijven maar geen kranten meer brengen en tel helemaal niet bereikbaar

Gewenste Oplossing:

Gewoon bezorgen op 3231AA 1 EN WEL ELKE DAG DAAR BETAAL IK TOCH OOK VOOR

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Meindert Kap
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM