Algemeen Dagblad Klachten
Toen ik de drie actiecodes had, heb ik de foto's gereserveerd en de bijdrage in de verzendkosten betaald. Van de reservering heb ik en bevestiging ontvangen.
In de loop van juni ontving ik de zending. Maar niet de twee beloofde foto's.... Lees meer
vandaag op 10 juli geen krant ontvangen2 Lees meer
vandaag op 10 juli geen krant ontvangen2 Lees meer
wanneer ontvang ik de bestelde luchtfoto s?
of gaat het net zo als bij de tandenborstels.
Lees meer
In mei heb ik luchtfoto's besteld. Het geld is wel afgeschreven, en toen zouden de foto's verstuurd zijn.
Deze hebben we echter nooit ontvangen. Wel twee keer telefonisch contact gehad met het AD maar er is nooit een oplossing geboden. Lees meer
wij hebben een ochtendkrant wordt te laat bezorgd og helemaal niet. Lees meer
L.S.
In de reguliere geldigheids termijn van uw luchtfoto actie
heb ik een bestelling gedaan maar incompleet ontvangen.
Na verschillende keren telefonisch contact werd mij iedere keer opnieuw actie beloofd.
Echter, we zijn nu ruim 6 weken verder en er is nog niets... Lees meer
Ik ben al een lange tijd lid van jullie krant maar jullie zijn echt niet meer serieus te nemen. Heel deze week gaat het alleen maar over ajax. elke dag pagina's vol over ajax.
Er zijn 18 clubs in de... Lees meer
op 07/07/2012(vandaag) geen krant bezorgd! Lees meer
Half mei luchtfoto's besteld en betaald. Niets ontvangen en bij regelmatig telefonisch contact worden telkens andere argumenten benoemd. Zeer slechte service en communicatie vanuit AD met als resultaat dat we geen foto's hebben en ook niet meer krijgen en alleen... Lees meer