krant niet ontvangen
Klacht van benvandam op 20 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Wij hebben de krant op vrijdag 20 juni niet ontvangen!!!! Lees meer
Bij Algemeen Dagblad zijn 26 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.9/10. Dien een klacht in over Algemeen Dagblad.
Het Algemeen Dagblad, ook wel bekend als het AD, is een krant die dagelijks door meer dan een half miljoen mensen wordt gelezen. Is uw krant niet bezorgd?... Lees meer >
Algemeen Dagblad is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 6732 klachten gemeld over Algemeen Dagblad. Hiervan zijn er 702 opgelost (10%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Algemeen Dagblad delen.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over: krant, bezorging, ontvangen, bezorgd, abonnement. Op basis van de 6732 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Algemeen Dagblad is 10%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Algemeen Dagblad:
1. Neem eerst contact op met Algemeen Dagblad — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @ADkrant
U kunt een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Algemeen Dagblad.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.732 klachten over Algemeen Dagblad ingediend, waarvan 24 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk, klachtmelden.
Van de klachten over Algemeen Dagblad wordt 11% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 739 van de 6.732 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over Klantenservice problemen met Algemeen Dagblad. Bekijk alle Algemeen Dagblad klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Algemeen Dagblad via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Algemeen Dagblad actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Algemeen Dagblad niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van benvandam op 20 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Wij hebben de krant op vrijdag 20 juni niet ontvangen!!!! Lees meer
Klacht van dezoete op 20 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Vandaag 20 juni geen krant ontvangen Lees meer
Klacht van [email protected] op 20 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
vandaag 20--06-2014 geen krant ontvangen Lees meer
Klacht van amoll op 20 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
A.D voor 14 dagen maar na 2 dagen al geen krant speciaal voor de W.K Hopelijk is dit voor de laatste keer Lees meer
Klacht van ine verbeeten op 20 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
krant niet bezorgd vandaagkrant in de brievenbus Lees meer
Klacht van Annie van der Sluis op 19 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
De hele week is de krant al vrij laat ontvangen en gisteren helemaal geen krant gehad. Telefonisch zijn jullie onbereikbaar, na een kwartier te hebben gewacht met dat irritante muziekje heb ik maar opgehangen. Ik heb altijd een geweldige bezorger... Lees meer
Klacht van Mw. Britt op 19 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
AD van donderdag 19 juni 2014 niet ontvangen Lees meer
Klacht van WK abonnement op 19 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
WK abonnement aan mijn 84 jarige vader als sportfan voor zijn vaderdag cadeau gegeven, heeft hem 1 keer gekregen en al 2 keer niet, Als hij belt krijg hij te horen ( via de computer ) het wordt verrekend ,... Lees meer
Klacht van M . Huizer den Beste op 19 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Alweer geen krant ontvangen Lees meer
Klacht van [email protected] op 18 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
niet ontvangen krant Lees meer