Thriller niet ontvangen
Klacht van De sonneville op 29 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
De thriller van Isa Maron niet ontvangen, zag op site dat er ook geen nalevering is. Lees meer
Bij Algemeen Dagblad zijn 26 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.9/10. Dien een klacht in over Algemeen Dagblad.
Het Algemeen Dagblad, ook wel bekend als het AD, is een krant die dagelijks door meer dan een half miljoen mensen wordt gelezen. Is uw krant niet bezorgd?... Lees meer >
Algemeen Dagblad is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 6732 klachten gemeld over Algemeen Dagblad. Hiervan zijn er 702 opgelost (10%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Algemeen Dagblad delen.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over: krant, bezorging, ontvangen, bezorgd, abonnement. Op basis van de 6732 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Algemeen Dagblad is 10%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Algemeen Dagblad:
1. Neem eerst contact op met Algemeen Dagblad — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @ADkrant
U kunt een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Algemeen Dagblad.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.732 klachten over Algemeen Dagblad ingediend, waarvan 24 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk, klachtmelden.
Van de klachten over Algemeen Dagblad wordt 11% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 739 van de 6.732 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over Klantenservice problemen met Algemeen Dagblad. Bekijk alle Algemeen Dagblad klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Algemeen Dagblad via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Algemeen Dagblad actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Algemeen Dagblad niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van De sonneville op 29 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
De thriller van Isa Maron niet ontvangen, zag op site dat er ook geen nalevering is. Lees meer
Klacht van [email protected] op 29 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Gisteren (zaterdag 28/6/14) zat er geen gratis bijlage van de beloofde thriller bij de krant. Dat is jammer omdat het in 3 delen wordt uitgebracht. En nu mis ik het eerste deel Lees meer
Klacht van peter langeveld op 29 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Boek niet ontvangen. Lees meer
Klacht van mjdenekamp op 29 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
zaterdag 28-6-14 geen krant ontzorg ervoor dat er ook op zaterdag een klacht kan worden gemeldvangen en kon geen kontakt krijgen om de klacht te melden Lees meer
Klacht van Onbekend 01 op 28 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Vandaag zou er een bijlage bij het AD zijn. Een eerste deel van een triller, dit boekje is niet geleverd bij het blad. Lees meer
Klacht van Henk Bertens op 28 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Vandaag 28 juni 2014 zou er een bijlage bezorgd worden getiteld Galgenveld. Niet ontvangen! Lees meer
Klacht van [email protected] op 28 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Vanmorgen 28-6-2014 zat de gratis thriller niet bij het A D Lees meer
Klacht van Willem II op 28 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
De thriller bijlage is niet geleverd. Ook regelmatig geen bezorging (1x per 2 maand) heb inmiddels wel een aantal bonnen gekregen om een losse krant te verkrijgen. Vind de regeling dat je abonnement een dag verlengd wordt als de krant niet... Lees meer
Klacht van D.Rijzinga op 28 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Bij de zaterdagkrant ontbrak de thriller bijlage, die ik toch echt graag zou onrvangen, daar ik anders eenderde van het verhaal mis Lees meer
Klacht van vakantie14 op 28 juni 2014 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
vanaf 24/06 t/m 28/06 heb ik het ad niet ontvangen,ik heb hierover al 4 dagen met klantenservice gebeld en telkens wordt mij beloofd dat ik volgende dag krant in de bus heb.Vandaag helaas weer niet ,dus dit is mijn laatste... Lees meer