bezorging
Klacht van cornelis55 op 06 mei 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
ik ben een week geleden door u gebeld voor een gratis a.d voor een week maar tot heden niets gekregen Lees meer
Bij Algemeen Dagblad zijn 42 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.2/10. Dien een klacht in over Algemeen Dagblad. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Het Algemeen Dagblad, ook wel bekend als het AD, is een krant die dagelijks door meer dan een half miljoen mensen wordt gelezen. Is uw krant niet bezorgd?... Lees meer >
Algemeen Dagblad is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 6747 klachten gemeld over Algemeen Dagblad. Hiervan zijn er 702 opgelost (10%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Algemeen Dagblad delen.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over: krant, bezorging, ontvangen, bezorgd, abonnement. Op basis van de 6747 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Algemeen Dagblad is 10%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Algemeen Dagblad:
1. Neem eerst contact op met Algemeen Dagblad — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @ADkrant
U kunt een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Algemeen Dagblad.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.747 klachten over Algemeen Dagblad ingediend, waarvan 40 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk, klachtmelden.
Van de klachten over Algemeen Dagblad wordt 11% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 739 van de 6.747 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over Klantenservice problemen met Algemeen Dagblad. Bekijk alle Algemeen Dagblad klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Algemeen Dagblad is 088-050 50 50. U kunt ook een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl, waar Algemeen Dagblad actief klachten behandelt.
Algemeen Dagblad heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 3,2 op 10, gebaseerd op 11 beoordelingen.
Algemeen Dagblad reageert gemiddeld binnen 1 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Algemeen Dagblad niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van cornelis55 op 06 mei 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
ik ben een week geleden door u gebeld voor een gratis a.d voor een week maar tot heden niets gekregen Lees meer
Klacht van AD100 op 05 mei 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Ik kan de code voor 4 weken gratis AD niet verzilveren Lees meer
Klacht van GeorgeGrand op 04 mei 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
De ochtendkrant wordt onregelmatig bezorgd. Zo ook weer vanmorgen. Lees meer
Klacht van Ted van Rennes op 02 mei 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Bezorging is niet gestart.Ik heb gebruik gemaakt van uw aanbieding van 4 weken AD voor Euro 4 per week INGAANDE 2 mei 2016-- wat schetst mijn verbazing-- vanmorgen 2 mei GEEN AD. Dat is een goed begin. Lees meer
Klacht van Carwash Capelle op 30 april 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Sinds een aantal maanden wordt het AD op zaterdag heel laat ( 9.00-9.30) bezorgt of regelmatig helemaal niet. Ook vandaag weer geen krant ontvangen. Lees meer
Klacht van arienstra op 30 april 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
ik kan niet inloggem met mijn co Y8HT7 Lees meer
Klacht van [email protected] op 30 april 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Voor de zoveelste keer ,weer geen krant, zeker weer vakantie tijd en niemand weet waar ik hem kosteloos op kan halen, de verdeler blijft geheim want die wordt daar niet voor betaald.om naar de deur te lopen.... Lees meer
Klacht van sonjabelt op 29 april 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Ik heb een brief ontvangen met een actie 4 vrienden of kennissen 4 weken het AD cadeau te geven. echter de link werkt niet. jammer. kunnen jullie mij hiermee op weg helpen? Lees meer
Klacht van MBP Poelma-Drent op 29 april 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
laatste weken krant in buitenbus, moet me dus steedsaankleden en de rest van de post regent nat, zelf sticker op de bus geplakt met de woorden kranten bij de voordeur maar dit helpt niet. graag juiste bezorging. Lees meer
Klacht van [email protected] op 26 april 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Wilde tel.nr vinden om klacht over bezorging te melden.na enige moeite nr.088-0505050 gevonden.Blijkt buiten werking !!! Dat is fraai ! De tip was : informeer naar het juiste nr , kosten 1 euro per min. Plus eigen kosten ! Dus na... Lees meer