Klacht: Winkelspeelgoed voor het winkeltje 2012

Rietbroek op 15 april 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 15 april 2012

Een klant van Albert Heijn uit zijn onvrede over de beperkte beschikbaarheid van winkelspeelgoed tijdens de actie ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van de supermarkt. Na slechts drie dagen was het speelgoed al uitverkocht, wat de klant als schandalig ervaart. Hij vraagt zich af waarom er niet meer voorraad beschikbaar is, aangezien het geen bederfelijke goederen betreft.

Mijn Klacht:

125 Jaar Albert Heijn, een leuke actie met winkelspeelgoed en miniatuur boodschapjes. Maarrrr …. na 3 dagen is er geen winkelspeelgoed meer te krijgen. Het is meer voorgekomen dat die leuke acties heel snel op zijn. Schandalig gewoon!!! Waarom niet gewoon meer in voorraad? Het eet toch geen brood? Albert Heijn leert er jammer genoeg niet van.

Gewenste Oplossing:

Dat ze zo snel mogelijk weer Winkelspeelgoed hebben en in de toekomst rekening houden met meer voorraad.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer