Klacht: werkzaamheden sloop tot laat in de nacht

1978matthijs1978 op 08 december 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 8 december 2019

Matthijs heeft een klacht ingediend over de verbouwingswerkzaamheden bij Albert Heijn in Geldrop. Volgens de informatie in de brief zouden de werkzaamheden tussen 7:00 en 16:00 plaatsvinden, maar op een zaterdag om 23:00 zijn de slopers nog steeds actief. Hij vindt het onacceptabel dat er in het weekend en tot laat in de nacht wordt gewerkt en overweegt de gemeente in te lichten als de overlast aanhoudt.

Mijn Klacht:

Middels brief geïnformeerd over verbouwing AH Geldrop, in brief staat vermeld dat werkzaamheden plaatsvinden tussen 7:00-16:00. Het is nu zaterdag 23:00 en de bouwers slopers zijn nog steeds bezig !! Ik woon in dezelfde straat maar vind het niet normaal dat dit in het weekend en op de eerste dag meteen tot laat in de nacht gebeurd. Alsof er een beunhaas bezig is. Mocht dit morgen wederom overlast geven buiten normale werktijden dan licht ik de gemeente in. Met vriendelijke groet Matthijs

Gewenste Oplossing:

normale werktijden , doordeweeks tussen 7:00-17:00

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 1978matthijs1978
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer