Klacht: Vrachtwagen op zebrapad

AvanDelft op 18 december 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 18 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanmorgen om 8.05 staat er een vrachtwagen van Albert Heyn op het zebrapad van de kolfschotenlaan in Leidschendam, buiten dat daar, sowieso, geen auto op hoort te staan, levert dat gevaarlijke situaties op voor de schoolkinderen van het Veurslyceum, waar dat zebrapad naartoe leidt.
Kinderen moeten er nu voor of achter om lopen en zagen dus niet de naderen auto’s van de andere kant, ook automobilisten die aan kwamen rijden zagen de kinderen die erom moesten lopen niet of bijna niet aangezien het óók nog eens stikdonker was, sorry maar ik vind dit écht ronduit SCHANDALIG en levensgevaarlijk, parkeerplaatsen genoeg aan die weg, of rij een stukje door, wie gaat er nou, met een hoge vrachtwagen, OP een oversteekplaats voor een school staan?

Gewenste Oplossing:

Stukje doorrijden of gewoon op één van de vele parkeerplaatsen gaan staan?

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door AvanDelft
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer