Klacht: Slechte assistentie in de winkel (Theresiastraat 75, Den Haag)

José António Pereira Tavares op 28 augustus 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 28 augustus 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Tijdens het scannen in de zelfscankassa een product had een sticker over de barcode. Assistentie gevraagd en verder de andere producten gescand. Alles bij elkaar duurde het 3 minuten. Ik bleef wachten. De medewerkster was nergens te vinden. Bijna 10 minuten moeten wachten, toen ik haar heb aangesproken op de wachttijd zegt zij, ontevreden en wat boos op mij, dat zij het heel druk had, in die 10 minuten waren nooit meer dan 4 zelfscankassas tegelijkertijd in gebruik. Ik heb haar de doos teruggegeven want ik wilde niet meer wachten op een doos met een te scannen barcode.

Gewenste Oplossing:

Medewerkers in dienst nemen of goed management van het aanwezige personeel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door José António Pereira Tavares
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer