Klacht: Prijzen omhoog gooien

Sandra kobussen op 01 december 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 1 december 2021

Een klant van Albert Heijn uit zijn onvrede over de stijgende prijzen in de supermarkt, vooral tijdens de pandemie waarin het bedrijf volgens hem miljarden heeft verdiend. Hij wijst erop dat veel mensen afhankelijk zijn van betaalbare boodschappen en vindt het schandalig dat de prijzen blijven stijgen, wat het voor mensen met een lager inkomen moeilijk maakt om rond te komen.

Mijn Klacht:

Mijn vraag is wanneer jullie is stoppen met de prijzen omhoog te gooien jullie hebben in deze pandemie miljarden binnen gehaalt totaal niet getroffen en jullie blijven de prijzen hoog gooien ik vind dat echt schandalig mensen hebben allemaal boodschappen nodig om te leven en het is niet meer te doen zo denk ook aan de mensen die het minder breed hebben en ja iedereen is duurder geworden maar jullie spannen echt de kroon kom op zeg de mensen hebben het al zwaar zat en als mensen niet gewoon meer kunnen eten omdat het zo duur word vind ik niet kunnen
Mvg ’s kobussen

Gewenste Oplossing:

Stop met prijzen omhoog gooien denk aan de medemens dat iedereen gewoon zijn boodschappen kan halen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sandra kobussen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer