Klacht: Prijsverhoging van 60%

Peter.1 op 09 juli 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 9 juli 2012

Een klant van Albert Heijn uit zijn onvrede over een prijsverhoging van 60% voor een verpakking van 200 ml slagroom, die van 0,34 euro naar 0,55 euro is gestegen. Hij wijst erop dat andere kosten dalen en er een overschot aan melk is, waardoor deze verhoging onterecht lijkt. Daarnaast ervaart hij een onaangename reactie van een medewerker aan de kassa.

Mijn Klacht:

Deze whipping cream uht van 200 ml. koste eerst nog 0.34 euro. Nu per 9-7-2012 kost het 0.55 euro…?? dat is een prijs verhoging van 0.21 euro. dat is 60% verhoging van de prijs van 0.34 euro. Vind dit niet normaal..! Alles gaat naar beneden…o.a. transport kosten… salarissen…gaan ook niet omhoog…..en er is een overschot aan melk.??? dus daar kan het allemaal niet aan liggen..??? ( dit product kost bij de Fomar 0.35.)
(Hoezo Albert Hein let op de kleintjes wel ik ook.)
Kom je bij de counter van Albert hein in Badhoevedorp krijg je te horen… het kost wat het kost. ( zeer vervelende opmerking van die medewerker.!!

Gewenste Oplossing:

Ik bepaal niet een oplossing daar heeft Albert hein mensen voor in dienst.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer