Klacht: Poep bij de kippenlevers

Stippeltjes op 02 maart 2015 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 2 maart 2015

Een klant heeft een ernstige klacht ingediend over de kwaliteit van de kippenlevers van Albert Heijn. Tijdens het wassen van de levers ontdekte de dochter van de klager groene vlekken en raakte ze zo onwel dat ze moest overgeven, omdat er ontlasting tussen de levers zat. De klager beschrijft de situatie als zeer onhygiënisch.

Mijn Klacht:

Bi het wassen van de kippenlevers zag mijn dochter al groen op de levertjes. Liep vlug naar de keuken staat ze over te geven.
Had in de poep zitten graaien.
Deze zat gewoon tussen de levertjes.
Hoe ranZig kan het wezen.

Gewenste Oplossing:

Een excuus en simpele vergoeding van kosten volstaat niet.
Dit is gewoon echt ranzig. Eet je dit wordt je doodziek

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer