Klacht: Ongewenste reclame op telefoon: AH bon winnen twv €450,-

Fam.H op 07 oktober 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 7 oktober 2013

Een klant van Albert Heijn ontvangt dagelijks meerdere ongewenste reclameberichten op zijn mobiele telefoon, waarin wordt gevraagd om deel te nemen aan een winactie voor een bon ter waarde van €450. De klant heeft nooit zijn telefoonnummer of e-mailadres opgegeven voor dergelijke berichten en maakt zich zorgen over de manier waarop deze reclame wordt verspreid, vooral omdat het lijkt te leiden tot onnodige kosten.

Mijn Klacht:

Ik krijg nu al een week of twee dagelijks meerdere berichten op de mobiele telefoon. Dit zijn reclame berichten waar wordt gevraagd of ik een AH bon twv €450,- wil winnen.
Ik wil deze berichten niet! Ik heb nooit mijn nummer of mailadres opgegeven om deze berichten te ontvangen. Ik doe nooit mee met winacties oid op internet, facebook of waar dan ook. Ik weet niet hoe ik hier aan kom, maar ik word er gek van! Ik krijg ze via Google, dus niet via sms oid. Mijn airpush detector app herkent ze ook niet; een hele sneaky manier van reclame maken en mensen op onnodige kosten jagen (want er zit nog een addertje onder het gras als je op ‘ja ik wil’ klikt, dan zit je vast aan een betaalde sms dienst, waar ik de telefoon gelukkig al voor geblokkeerd had! Zelfs als je op ‘nee, bedankt’ klikt!

Gewenste Oplossing:

Dat ik deze berichten niet meer ontvang!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer