Klacht: Kerstmarkt produkten

Kaasmeisje op 18 december 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 18 december 2012

Een klant uit Marum uit zijn onvrede over de beschikbaarheid van kerstproducten van Albert Heijn. Ondanks de aantrekkelijke brochure zijn veel artikelen, zoals het Jamie Oliver servies en een olie- en azijnstel, niet in de winkel te vinden. De klant ervaart ook een gebrek aan hulp van het personeel, dat geen informatie kan geven over de beschikbaarheid van de producten.

Mijn Klacht:

Leuk zo’n brochure van de AH met prachtige kerst produkten. Maar het is dan natuurlijk wel belachelijk dat de helft van deze produkten gewoon niet in de winkel aanwezig zijn. Met de Albert Heijn in Marum is het al helemaal bagger gesteld. In deze winkel is altijd alles op. Het Jamie Oliver servies? Is vanaf dag 1 al niet compleet in de winkel geweest. Het olie en azijn stelletje wat ik graag wilde hebben,is er ook niet. Het personeel is ook niet echt hulpzaam, steeds maar weer hetzelfde antwoord ‘we weten niet wanneer het weer binnen komt en we kunnen het niet bestellen’. Belachelijk gewoon. Als je iets adverteerd, dan moet de klant het in de winkel kunnen kopen. Heel simpel. Klant is koning, toch?

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag het Jamie Oliver olie & azijn stel hebben.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer