Mijn Klacht:
ik heb een paar dagen geleden 2 pakjes shag gevraagd aan een meisje achter de balie bij ah zware shag look out . ik kom thuis maak het eerste pakje open en het is lichter van kleur dan ik gewend ben maar oke ik ga roken en de smaak is er niet dus heb ik een corona test gedaan .ik heb dus geen corona . toen ben ik online gegaan om te kijken hoe je het verschil kan zien tussen half zwaar en zware shag (nou geen afbeelding dus ik weet het niet toen ben ik naar een sigaretten winkel gegaan en gevraagd hoe ik het kan zien die zij me dat half zwaar is (holland blue en zware shag is holland black ).dus ben ik terug gegaan naar ah en die zij me dat alles wat over de balie is geweest niet terug genomen kan worden .want anders krijgen ze op hun kop .
Dus ik ga niet meer naar ah want als een product dus niet goed blijkt te zijn ben je je geld kwijt en als dat voor een pakje shag geld die ik niet zelf kan pakken geld dat zeker voor vlees of pot groente en de rest van de producten dus veel plezier met uw winkels gr Robertino van Mourik.
Gewenste Oplossing:
als ik ook mijn geld terug krijg voor mijn kosten die ik heb gemaakt om er achter te komen dat ik buiten mijn schuld om die kosten heb moeten maken en dat is € 15.00 euro.

