Klacht: HEDEN bedorven voedsel met regelmaat in Tolberg Roosendaal.

Bobslang op 31 mei 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 31 mei 2021

Er is herhaaldelijk bedorven voedsel aangetroffen bij Albert Heijn in Tolberg, Roosendaal. Klager meldt dat recentelijk een rotte paprika en zalm die één dag over de houdbaarheidsdatum was, zijn gekocht, evenals een pittige kipsalade die vijf dagen over datum was. Klager uit zijn bezorgdheid over de voedselveiligheid en geeft aan dat dit geen incidentele gebeurtenis is.

Mijn Klacht:

twee weken terug bij AH Roosendaal gekocht:…. paprika verpakt.
van de drie paprika,s één rotte.( dat is 30%)
vorige week zalm 2 ons gekocht, samen gegeten….Achteraf blijkt: AL ÉÉN DAG ÓVER DE DATUM, EN DAT BIJ VIS ! ! !
Vandaag 30-05-2021 gekocht: pittige kip salade…5 dagen over datum.
GOED VOOR EEN VOEDSEL VERGIFTIGING !
Heb het hier nog maar ga er NU mee terug. WE ZIJN HET ZAT !
Dit is NIET incidenteel maar regelmaat ! !

Gewenste Oplossing:

Het moet een kleinigheid zijn om de kassa zó in te stellen dat er een signaal klinkt als iets over de datum is ! E N TEVREDENHEID ? die kan mogelijk ontstaan als er weer vertrouwen is in grootgrutter AH
NIET wanneer er als een malafide markt koopman door AH gerommeld wordt met voeding. GELOOF ONS ! ! ! met boerenslimheid kom je er uiteindelijk niet AH.
De huidige beleving van DIT filiaal is ronduit zielig en beroerd,
Veranderen, andere of betere leiding en/of controle.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bobslang
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer