Klacht: Geen emailadres en conact formulier

hansg2 op 01 juni 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 1 juni 2021

Een klant van Albert Heijn ervaart frustratie over het ontbreken van een e-mailadres en contactformulier om een klacht over zijn filiaal door te geven. Hij vindt het onhandig dat hij gedwongen wordt om te wachten op een chat of telefonisch contact, en pleit voor een eenvoudigere manier om zijn zorgen te uiten.

Mijn Klacht:

Wat een ellende.
Ik heb gewoon een klacht over mijn AH filiaal. Dat wil ik gewoon door geven. Misschien dat ze er wat mee doen (als er genoeg mensen klagen)

Maar wat blijkt ik kan geen email adres vinden en er is ok geen contact formulier. Dit is blijkbaar een trend. Een hele slechte naar mijn mening.

Ik wil gewoon melden wat me dwars zit. En niet een uur op een chat gaan zitten wachten of in de telefoon klimmen. Of ergens nog een facebook account gaan maken. (heb de tijd maar gebruikt om een klancht.nl account aan maken)

Dan wil ik gewoon een contact formulier invullen of een mail kunnen sturen.

Dan krijg ik mijn reactie ook per email. Mocht het zo zijn dat er dan een reactie terug nodig is dan kan ik daar rustig over na denken en eventueel de juiste gegevens bij zoeken waneer het mij uit komt.

Ik snap niet wat er tegen een conact formulier is. Dan kan de AH zelf wanneer het hun uitkomt een reactie geven als dat nodig is. Iedereen snapt dat de reactie op een conact formulier altijd even op zich laat wachten. He is voor iedereen beter.

Daarnaast hebben ze de live hulp voor de mensen die liever snel geholpen worden maar daar graag een uurtje voor in de wacht zitten.

Gewenste Oplossing:

Graag de optie van email en/of conact formulier al contact methode terug brengen.

Ik kan nu helemaal nit met jullei communiceren.

BIj andere supermarkten kan dat wel.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door hansg2
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer