Klacht: Diefstal door misleiding

mm.vanderweiden op 19 april 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 19 april 2012

Een klant van Albert Heijn heeft herhaaldelijk negatieve ervaringen gehad met verrekeningen en de kwaliteit van producten. Recentelijk heeft de klant twee keer een aanbieding gekocht die niet correct op de kassabon was verwerkt, waardoor er een bedrag van drie euro verloren ging. Bij het reclameren de volgende dag was de aanbieding niet meer zichtbaar, wat het indienen van een klacht bemoeilijkte.

Mijn Klacht:

Dit is de eerste keer dat ik er werk van maak, maar in het verleden heb
ik ook al negatieve ervaringen betreft verrekeningen of over de kwaliteit van producten kenbaar willen maken.
Voor wat betreft de recente klacht het volgende:
Altijd vraag ik de bon bij de kassa , die ik dan later thuis controleer om vervolgens eventuele fouten de volgende dag te reclameren bij de servicedienst van het filiaal.
Deze week al tweemaal meegemaakt dat ik iets in de aanbieding (volgens een bordje bij het product) had gekocht, maar dit niet in de kassabon was verwerkt. De volgende dag was het bordje er niet meer en kon ik dus ook niet tot reclamatie overgaan , wel drie euro bestolen.
Eerst een fles La Tulipe de la Garde 4.99 eur vermelding 3.99 eur. en gisteren Elmex tandpasta
twee voor 3.74 euro maar heb de volle pond moeten betalen 2 x 2.89 dus 5.78 euro. A.H. heeft me dus in twee dagen tijd al voor 3.04 euro opgelicht of zoals ik het zie bestolen. Zou ik eens moeten
doen door in A.H. iets niet af te rekenen, dan zijn ze niet te beroerd om de politie te bellen
!!! Veel keuze heb je tegenwoordig niet om de A.H. te vermijden ( vroeger had je de C1000 , nooit problemen , gehad)
A.H. heeft de monopoly positie en kan kennelijk alles doen. Vreemd dat mensen vroeger klaagde over het Oostblok , want het lijkt hier hetzelfde te worden maar dan niet de enige winkel de Staatswinkel , maar nu A.H.
Overigens ik ben niet teleurgesteld maar furieus omdat ik bij de klantenservice gewoon de mededeling krijg , we zullen dit melden aan de Baas , verder kan ik U ook niet helpen , maar hopen dat het zo, niet meer in de toekomst zal gebeuren. Daar koop ik letterlijk niets voor !!!

Gewenste Oplossing:

Dat lijkt me duidelijk , schadeloosstelling
en een excuses bij herhaling een boete
voor A.H. lijkt me overigens erg mild, gezien zelfs al
een minderjarige bij diefstal uit een a.h. filiaal een hogere straf zal bekomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer