Klacht: Brood is niet gebakken

IkWilBroodjes op 14 mei 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 14 mei 2021

Een klant van de Albert Heijn in Hillegom merkt op dat er sinds enkele weken 's ochtends geen broodjes meer in de schappen liggen, terwijl dit voorheen wel het geval was. Dit probleem doet zich voor tijdens zijn gebruikelijke bezoek op zaterdagochtend.

Mijn Klacht:

Op zaterdagochtend haal ik altijd broodjes bij de Albert Heijn in Hillegom. Sinds een aantal weken zijn er ’s ochtends geen broodjes in de schappen, terwijl dit voorheen wel het geval was.

Gewenste Oplossing:

Rond 8 uur liggen er broodjes in de schappen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door IkWilBroodjes
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer